Країна знань №2, 2023

Щоб ваше життя було цікавим, щоб отримувати радість Відкриття, треба любити Вчитися! Треба прагнути більше знати, більше вміти.

Меморіальна кімната – музей В.М. Глушкова

Є люди, які своїм талантом, умінням працювати, своєю інтелігентністю в найвищому сенсі цього слова, своєю громадянською позицією, служінням високим науковим і життєвим цілям роблять величезний вплив не лише на всіх, хто їх знає, але і на хід розвитку суспільства, науки.

Микола Михайлович Амосов

Микола Михайлович Амосов (1913-2002)  - видатний хірург, який одним із перших у Радянському Союзі почав проводити операції на серці. На його рахунку тисячі врятованих життів. Він створив інститут серцево-судинної хірургії і першим у світі здійснив протезування клапанів серця, що мають антитромботичні властивості.

Юрій Львович Далецький – всесвітньо відомий математик, гордість вітчизняної науки. Про нього учні, колеги, друзі говорили, що він навіть на хвилину не уявляв своє життя без улюбленої науки, був математиком «від бога».

Протягом усієї історії розвитку цивілізації людство вабили дві крайнощі: вогонь та холод. Першим з часів Прометея, безперечно, був вогонь. Протилежність вогню – технологічний холод – став широко доступним лише після значного прискорення розвитку науки і техніки наприкінці ХІХ сторіччя.